Helse Midt-Norge har valgt TRB kommunikasjon og Bennet Reklamebyrå som samarbeidspartnere innen kommunikasjon og profilering.
- Det har vært stor interesse for anbudskonkurransen for byråtjenester innen kommunikasjon og profilering. Konkurransen har vært tøff. Vi ser nå fram mot å utvikle samarbeidet med TRB og Bennet, sier kommunikasjonsdirektør i Helse Midt-Norge, Synnøve Farstad.
Det er Helse Midt-Norge RHF som inngår avtale med de to byråene, men avtalen åpner også at helseforetakene og Helse Midt-Norges øvrige enheter kan gjøre bruk av den.
Det er snakk ombistand innen strategisk planlegging og rådgivning, idéutvikling og tekstbearbeiding, formgiving og grafisk produksjon og produktutvikling.